Catalytic Converter Recycling Companies

אנו מתייחסים ברצינות למדיניות נגד גניבות...

מדיניות נגד גניבות

בהיותנו בחזית תעשיית הממירים הקטליטים, אנו מתייחסים ברצינות רבה למדיניות נגד גניבות. אנו מבינים שלהיות מוביל בתחום דורש ביסוס סטנדרטים עסקיים אתיים והנחת רמה משמעותית של אחריות הן ללקוחותינו והן לתעשייה. קבוצת החברות השותפות שלנו עשתה מאמצים משמעותיים לביסוס סטנדרטים אתיים גבוהים הן בהצטרפות לקוחות והן ברכישת ממירים, במטרה להפוך לאמת המדדים לפרקטיקות אחראיות.

גניבת הממירים הקטליטים זינקה בשנים האחרונות. החובה המאתגרת של גורמי אכיפת החוק הייתה להבדיל בין עסקים אמיתיים לבין עסקים הונאה. מחוקקים התמודדו עם אתגרים בגיבוש אמצעים מקיפים לטיפול בגניבת הממירים וניגשים לבעיה זו ברמה ספציפית למדינה, לעתים קרובות בהסתמכות על העצה המתאימה ביותר אך עם הבנה מוגבלת של השוק הספציפי שלנו. חברות המיחזור שלנו אוכפות בקפדנות מדיניות של אי סובלנות כלפי גניבה, ניסיון מכירה של ממירים גנובים, או כל צורה של רכישה בלתי חוקית שלהם.

כל האנשים עם תיעוד לגיטימי מוזמנים בחום למכור ממירים קטליטיים בגבולות החוק. אנא ודא שיש לך את רישיון העסק שלך (שעשוי לכלול רישיונות מהמדינה, העיר והמחוז), תעודה מזהה תקפה עם תמונה לכל בעלי העסקים, ותהיה מוכנה לביקור אפשרי באתר או לאימות מרחוק של העסק שלך במהלך ההצטרפות שלנו. תהליך. כדי לקיים את הסטנדרטים הגבוהים ביותר ולאמון בלקוחותינו, הארגונים שלנו מייחסים חשיבות רבה להבנת השיטות העסקיות שלהם. הדבר כרוך בבירור לגבי פעולות כלליות כדי לוודא את תאימותם בעת רכישת ממירים, הבטחת חוקיות ותיעוד ראוי. כחלק מהליך ההטמעה שלנו, אנו עורכים סקר נגד הלבנת הון (AML) כדי להבטיח שלא נכניס לקוחות עם כל מעורבות בעבר בעוולות פיננסיות או במוניטין שלילי הקשורים לממירים קטליטיים ולארגון שלך. אנו מכירים בכך שסיקור תקשורתי שלילי אינו מרמז בהכרח על התרחשות של פשע, ולכן אנו פתוחים לקבל כל ראיה הנוגעת למצבים רלוונטיים הדורשים הבהרה נוספת. אנו עורכים סינונים באופן רציף לאורך כל הקשר העסקי שלנו ומבטיחים ליידע אותך מראש כאשר יש לעדכן את המסמכים שלך.

אם אתה מעוניין להיות לקוח מדרג, הקבלות שלנו מכילות את כל המידע הדרוש לרכישת ממירים קטליטיים. מידע זה כולל את הזיהוי האישי של כל ממיר, חותמות זמן המציינות את השעה והתאריך של הרכישה, פרטי העסק עבור שני הצדדים, סוג התשלום המתקבל, סכומים סופיים, חתימתך והעתקים של המסמכים שלך המצורפים לקבלות שלנו. במדינות מסוימות, חובה לאסוף טביעות אצבע, תמונות ומדי פעם סרטונים של המעורב ו/או העסקה, כמו גם מספרי לוחיות רישוי ותמונות רכב.

חברות המיחזור שלנו מצייתות לשרשרת האספקה האחראית למקור של ממירים קטליטיים כפי שמתואר בהנחיות ה-OECD. הקמנו פרוטוקולים משלימים של בדיקת נאותות כדי להתאים ללקוחותינו הגלובליים, כולל אימות היכולת שלנו לרכוש חומרים ממדינותיהם בהתאמה.

סיוע ללקוחות ברכישה משפטית ותחזוקת תיעוד

אנו מסייעים בהבטחת כניסת לקוחות אחראית, כמו גם תומכים בעמידה שלך בחוקים ותקנות המדינה המתפתחים ללא הרף. לאחר שהפכנו ללקוח שלנו, נשמח לעזור בהפנייתך למשאבים המתאימים לשמירה על ציות. בעוד שאנו מספקים ייעוץ לגבי תקנות ממדינה למדינה, אנו מתעקשים שלקוחות יתייעצו עם איש מקצוע משפטי חסר פניות כדי לאמת את מידע התאימות שאנו מציעים, מכיוון שאיננו יכולים לשאת באחריות לדיוק או מהימנותו. עזרי הרכישה שלנו עוזרים גם בשמירה על תאימות ורישום נתונים, ומאפשרים לך לאחסן בצורה מאובטחת ראיות לכל עסקה ולקוח.

אנו מציעים אפשרות מיחזור יעילה ורווחית ביותר עבור גרוטאות ממירים קטליטיים. בהתבסס על הידע הרב שלנו כרוכשים מובילים, אנו משלמים דולרים גבוהים עבור גרוטאות ממירים קטליטיים. לכל שאלה בנושא מיחזור ממיר, רכישות, בדיקות או גידור, צור קשר עם מומחה חשבונות למטה עוד היום!

צור קשר

פרטיות מובטחת.

Scroll to Top