Catalytic Converter Recycling Companies

Pakkuda keskkonnasõbralikku ja väärtuslikku katalüüsmuunduri ringlussevõttu...

Katalüüsmuundurite taaskasutus - Eesti

Oleme Põhja-Ameerika suurimad vanametalli katalüüsmuundurite lõppostjad ja töötlejad. Juhtiva ringlussevõtuga tegeleva ettevõttena, kes teenindab kliente üle maailma, ostame ja taaskasutame vanaraua katalüsaatoreid hulgimüüjatelt, taaskasutajatelt, tarnijatelt ja kogujatelt Eesti suuremates linnades, nagu Tallinn, Tartu, Narva, Kohtla-Järve jm. Eesti. Pakume tipptasemel ja keskkonnasõbralikke katalüüsmuundurite ringlussevõtu teenuseid konkurentsivõimeliste hindadega. Meie rahvusvaheline kliendibaas hõlmab põhiostjaid, sõidukite demonteerijaid, summutipoode, romuplatse, lammutustehaseid ja sõidukite pukseerimistehaseid. Aitame oma klientidel oma väärismetallidest rohkem kasu saada, pakkudes vanaraua töötlejate jaoks parimaid dollareid ja ringlussevõetud materjale suure kasumimarginaaliga.

Mida me teeme

Miks valida meid?

Katalüüsmuunduri ringlussevõtt

Oleme uhked, et oleme katalüüsmuundurite ringlussevõtu valdkonnas silmapaistev liider. Kinnitame teile, et meie uuenduslik tehnoloogia taaskasutab teie materjale vastutustundlikult, järgides keskkonnasõbralikke tavasid ning järgides kohalikke eeskirju ja eeskirju. Meie eesmärk on pakkuda klientidele alati kõige kasulikumaid taaskasutuslahendusi.

catalytic converter processing
Tipptehnoloogia ringlussevõtu ja töötlemise alal

Katalüüsmuundurite ringlussevõtul on oluline valida usaldusväärsed partnerid, kellel on laialdased teadmised ja asjatundlikkus ringlussevõtu protsesside keerukuses. Meil on teadmised ja suutlikkus tagada teie vanaraua töötlejate tõhus ja tulus ringlussevõtt, tagades keskkonna- ja õigusnõuetest kinnipidamise.

catalytic converter recyclers
Maandamine kui PGM-ide riskijuhtimine

Tunnistame pidevat riski, millega meie kliendid katalüüsmuundurite müümisel kokku puutuvad, tulenevalt plaatinarühma metallide turuhindade ettearvamatust kõikumisest. Äärmisstrateegiate kaasamisega saame tõhusalt aidata oma kliente tagada, et nad saaksid praegusel turul kõige soodsamad hinnad.

Korjamine ja transport

Meie teenused hõlmavad kõiki kohaletoimetamisviise, olenemata sellest, kas tegemist on lähedalasuva järeletulemisega või turvalise saadetisega üle kogu maailma. Saame teiega koostööd teha, et korjata ja transportida teie vanad katalüsaatorid meie Ameerika Ühendriikide taaskasutuskeskustesse. Meie eesmärk on muuta meie tarnijate jaoks taaskasutusprotsess sujuvamaks.

PGM-ide salvestuslahendused

Mõned meie kliendid soovivad oma PGM-ide kiiret müüki, samas kui teatud tarnijad otsustavad oma töödeldud PGM-e turvaliselt hoida kollektiivkontol, et minimeerida varguse võimalust ja need hiljem maha müüa. Selle kohustuse osana pakume Ameerika Ühendriikides salvestuslahendusi, mis vastavad nii kohalike kui ka rahvusvaheliste klientide erinevatele vajadustele. Sellest tulenevalt on meie tarnijatel võimalus oma töödeldud materjale ohutult ladustada seni, kuni nad peavad neid müügiks sobivaks.

Vargusevastane poliitika

Katalüüsmuundurite ringlussevõtu liidrina on meie eesmärk seada latt oma vargusvastase poliitikaga. Kõiki pardal olevaid kliente kontrollitakse vastavuse tagamiseks. Meie vargusvastase poliitika kohta lisateabe saamiseks klõpsake SIIA.

Vastavus on oluline

Pakume ka tasuta seadusandlikke värskendusi ja vastavusjuhiseid, et võimaldada klientidel müüa seaduslikult vanad katalüüsmuundurid. Vastavuse tähtsuse kohta lisateabe saamiseks klõpsake SIIA.

Kasumi maksimeerimine analüüsidega

Dünaamilises sektoris, kus kliendid saavad kasu isegi taaskasutatud materjalide arvu suurenemisest, oleme loonud liidu selliste ettevõtetega nagu Sibanye-Stillwater, et pakkuda klientidele täpseid analüüse. Tänu sellistele strateegilistele partnerlustele lugupeetud tehnoloogia testimisrajatistega saame optimeerida teie väärismetallide väärtust ja suurendada kasumlikkust täpsete analüüsidega.

Optimaalne klienditeenindus

Aastate jooksul oleme omandanud laialdased teadmised ja loonud tugeva rahvusvahelise kohaloleku, mis võimaldab meil oluliselt mõjutada tööstusstandardite kujundamist, tagades vanaraua ümbertöötlemisel vastavuse eeskirjadest kinnipidamise. Püüdes tagada katalüüsmuundurite müügi ja ringlussevõtu turvalisus ja seaduslikkus, oleme pühendunud oma klientidele täpsete juhiste ja ulatuslike teadmistega.

Meie vanametalli katalüsaatorite ostuprotsess
  1. Võtke meiega ühendust: võtke meie meeskonnaga ühendust, et arutada oma vanametalli muundureid.
  2. Hindamine: hindame teie vajadusi mahu põhjal ja aitame teil määrata kõige väärtuslikuma viisi oma marginaalide maksimeerimiseks.
  3. Hinnakujundus: meie hinnangu põhjal pakume teile konkurentsivõimelist hinda või analüüsitingimusi teie vanametalli katalüüsmuundurite jaoks.
  4. Kohaletoimetamine või äraandmine: saate valida teile kõige mugavama variandi – kas saatke oma muundurid meile või korraldage äraandmine meie ettevõttesse. Olukordades, kus on vaja logistilist koordineerimist, anname endast parima, et tagada kõige konkurentsivõimelisemad hinnapakkumised, tagades teile sujuva ja probleemideta kogemuse.
  5. Viipemakse: Analüüsides müüdavad liigitusmuundurid ja konverterid ning osariigi seadused erinevad saadaolevate maksevõimaluste osas. Meie meeskond on nende juhiste osas läbipaistev, kuna need on seotud teie ettevõtte vajadustega, enne mis tahes tehingu tegemist.

Märkus. Kui olete hulgimüüja, tarnija, taaskasutaja, prügikast, summutipood, puksiirettevõte või vanaraua muundurite koguja, saate juba täna meiega koostööd teha, et oma katalüsaatormuundureid müüa, ringlusse võtta, analüüsida, sorteerida või maandada.

Konverteri ringlussevõtu, müügi, analüüsi, riskimaandamise, liigitamise, vastavuse ja rahvusvaheliste müüjate ja ringlussevõtjate vastuvõetavate ühikute minimaalse arvu kohta päringute saamiseks võtke ühendust meie konto esindajatega allpool!

Võta meiega ühendust

Privaatsus garanteeritud.

Scroll to Top