Catalytic Converter Recycling Companies

Teikiame ekologišką ir vertingą katalizinių konverterių perdirbimą...

Katalizatoriaus laužo perdirbimas Lietuvoje

Esame didžiausi galutiniai laužo katalizinių konverterių pirkėjai ir perdirbėjai Šiaurės Amerikoje. Būdami pirmaujanti perdirbimo įmonė, aptarnaujanti klientus visame pasaulyje, perkame ir perdirbame katalizinių konverterių laužą iš didmenininkų, perdirbėjų, tiekėjų ir surinkėjų, įsikūrusių didžiuosiuose miestuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir kituose Lietuvos rajonuose. Teikiame aukščiausios klasės ir ekologiškas katalizinių konverterių perdirbimo paslaugas konkurencingomis kainomis. Mūsų tarptautinę klientų bazę sudaro pagrindiniai pirkėjai, transporto priemonių išmontuotojai, duslintuvų parduotuvės, šiukšlynai, metalo laužynai ir transporto priemonių vilkimo aikštynai. Mes padedame savo klientams gauti daugiau iš savo tauriųjų metalų, siūlydami geriausius dolerius laužo perdirbėjams ir perdirbdami jų medžiagas su didele pelno marža.

Katalizatoriaus perdirbimas

Kodėl rinktis mus?

Katalizatoriaus perdirbimas

Didžiuojamės būdami žinomi lyderiai katalizinių konverterių perdirbimo srityje. Užtikriname, kad mūsų naujoviškos technologijos atsakingai perdirbs jūsų medžiagas, laikantis aplinkai nekenksmingos praktikos ir vietinių taisyklių bei politikos. Mūsų tikslas – visada klientams pateikti naudingiausius perdirbimo sprendimus.

catalytic converter processing
Aukščiausios perdirbimo ir perdirbimo technologijos

Perdirbant katalizinius konverterius, labai svarbu pasirinkti patikimus partnerius, turinčius daug žinių ir patirties perdirbimo procesų sudėtingumo srityje. Turime žinių ir gebėjimų užtikrinti efektyvų ir pelningą jūsų laužo perdirbimo įrenginių perdirbimą, garantuodami aplinkosaugos ir teisinių reikalavimų laikymąsi.

catalytic converter recyclers
Apsidraudimas kaip PGM rizikos valdymas

Pripažįstame nuolatinę riziką, su kuria mūsų klientai susiduria prekiaujant kataliziniais konverteriais dėl nenuspėjamų platinos grupės metalų rinkos kainų svyravimų. Taikydami apvado strategijas galime efektyviai padėti savo klientams užtikrinti, kad jie gautų palankiausias kainas dabartinėje rinkoje.

Paėmimas ir pervežimas

Mūsų paslaugos apima visus pristatymo būdus, nesvarbu, ar tai būtų paėmimas netoliese, ar saugi siunta visame pasaulyje. Galime bendradarbiauti su jumis paimti ir nugabenti jūsų katalizinių konverterių laužą į mūsų perdirbimo centrus Jungtinėse Valstijose. Mūsų tikslas yra supaprastinti perdirbimo procesą mūsų tiekėjams.

PGM saugojimo sprendimai

Kai kurie mūsų klientai nori greitai parduoti savo PGM, o kai kurie tiekėjai pasirenka saugiai saugoti savo apdorotus PGM kolektyvinėje paskyroje, kad sumažintų vagystės galimybę ir vėliau parduotų juos. Vykdydami šį įsipareigojimą siūlome saugojimo sprendimus Jungtinėse Valstijose, kurie patenkina įvairius vietinių ir tarptautinių klientų poreikius. Dėl to mūsų tiekėjai turi galimybę saugiai saugoti savo perdirbtas medžiagas tol, kol mano, kad jos tinkamos parduoti.

Apsaugos nuo vagystės politika

Būdami katalizinių konverterių perdirbimo lyderiai, siekiame nustatyti kartelę savo apsaugos nuo vagystės politika. Visi laive esantys klientai yra tikrinami, kad būtų užtikrintas atitikimas. Norėdami sužinoti daugiau apie mūsų apsaugos nuo vagysčių politiką, spustelėkite ČIA.

Atitikties reikalai

Taip pat teikiame nemokamus teisės aktų atnaujinimus ir atitikties gaires, kad klientai galėtų teisėtai parduoti katalizinių konverterių laužą. Spustelėkite ČIA, kad sužinotumėte daugiau apie atitikties svarbą.

Pelno padidinimas naudojant tyrimus

Dinamiškame sektoriuje, kuriame klientai gali gauti naudos iš net šiek tiek padidėjusio atgaunamų medžiagų skaičiaus, sudarėme aljansą su tokiomis įmonėmis kaip „Sibanye-Stillwater“, kad galėtume klientams pateikti tikslius tyrimus. Vykdydami tokias strategines partnerystes su gerbiamais technologijų bandymų įrenginiais, galėtume optimizuoti jūsų tauriųjų metalų vertę ir padidinti pelningumą naudodami tikslius tyrimus.

Optimalus klientų aptarnavimas

Bėgant metams mes įgijome daug žinių ir įsitvirtinome tarptautiniu mastu, todėl galime daryti reikšmingą įtaką formuojant pramonės standartus, užtikrindami, kad būtų laikomasi atitikties taisyklių perdirbant laužą. Siekdami užtikrinti katalizinių konverterių pardavimo ir perdirbimo saugumą ir teisėtumą, esame pasiryžę suteikti klientams tikslius nurodymus ir turėti didelę patirtį.

Mūsų laužo keitiklio pirkimo procesas
  1. Susisiekite su mumis: susisiekite su mūsų komanda ir aptarkite savo laužo perdirbėjus.
  2. Įvertinimas: įvertinsime jūsų poreikius pagal apimtį ir padėsime nustatyti vertingiausią būdą padidinti maržą.
  3. Kainos: Remdamiesi savo įvertinimu, pasiūlysime jums konkurencingą kainą arba tyrimo sąlygas jūsų katalizinių konverterių laužui.
  4. Siuntimas arba atvežimas: galite pasirinkti jums patogiausią variantą – arba atsiųskite savo keitiklius mums arba susitarkite dėl pristatymo mūsų objekte. Tais atvejais, kai reikalingas logistinis koordinavimas, mes stengiamės užtikrinti konkurencingiausias kainas, užtikrindami sklandžią ir be rūpesčių patirtį.
  5. Skubus mokėjimas: rūšiavimo konverteriai ir keitikliai, parduodami naudojant testą, taip pat valstijos įstatymai skiriasi galimomis mokėjimo galimybėmis. Mūsų komanda skaidriai vadovausis šiomis gairėmis, susijusiomis su jūsų verslo poreikiais, prieš atlikdama bet kokią operaciją.

Pastaba: jei esate didmenininkas, tiekėjas, perdirbėjas, šiukšliadėžės, duslintuvų dirbtuvės, vilkimo įmonė, automobilių remonto dirbtuvės arba laužo keitiklių surinkėjas, galite jau šiandien bendradarbiauti su mumis ir parduoti, perdirbti, ištirti, rūšiuoti arba apdrausti savo katalizinius konverterius.

Jei turite užklausų dėl keitiklių perdirbimo, pardavimo, tyrimo, apsidraudimo, klasifikavimo, atitikties ir minimalaus vienetų skaičiaus, kurį priimame iš tarptautinių pardavėjų ir perdirbėjų, susisiekite su mūsų paskyros atstovais toliau!

Susisiekite su mumis

Privatumas garantuotas.

Scroll to Top