Catalytic Converter Recycling Companies

Zapewnianie przyjaznego dla środowiska i wysokiej jakości recyklingu katalizatorów...

Recykling katalizatorów - Polska

Jesteśmy największymi odbiorcami końcowymi i przetwórcami złomu katalizatorów w Ameryce Północnej. Jako wiodąca firma recyklingowa obsługująca klientów na całym świecie, skupujemy i poddajemy recyklingowi złom katalizatorów od hurtowników, firm zajmujących się recyklingiem, dostawców i kolekcjonerów z głównych miast, takich jak Warszawa, Łódź, Kraków, Wrocław i innych obszarów Polski. Świadczymy najwyższej jakości, przyjazne dla środowiska usługi recyklingu katalizatorów po konkurencyjnych cenach. Nasza międzynarodowa baza klientów obejmuje głównych odbiorców, firmy zajmujące się demontażem pojazdów, sklepy z tłumikami, złomowiska, złomowiska i holowania pojazdów. Pomagamy naszym klientom uzyskać więcej z ich metali szlachetnych, oferując najwyższe ceny dla przetwórców złomu i recykling ich materiałów przy wysokich marżach zysku.

Co robimy

Dlaczego właśnie my?

Recykling katalizatora

Jesteśmy dumni, że jesteśmy wybitnym liderem w dziedzinie recyklingu katalizatorów. Zapewniamy, że nasza innowacyjna technologia umożliwi odpowiedzialny recykling Twoich materiałów, zgodnie z praktykami przyjaznymi dla środowiska oraz lokalnymi przepisami i politykami. Naszym celem jest zawsze dostarczanie naszym klientom najkorzystniejszych rozwiązań w zakresie recyklingu.

catalytic converter processing
Najlepsza technologia w recyklingu i przetwarzaniu

Przy recyklingu katalizatorów istotny jest wybór godnych zaufania partnerów, posiadających rozległą wiedzę i doświadczenie w zakresie zawiłości procesów recyklingu. Posiadamy wiedzę i możliwości, aby zapewnić skuteczny i opłacalny recykling Państwa przetwórców złomu, gwarantując zgodność z wymogami środowiskowymi i prawnymi.

catalytic converter recyclers
Hedging jako zarządzanie ryzykiem dla PGM

Zdajemy sobie sprawę z ciągłego ryzyka, na jakie narażają się nasi klienci sprzedając katalizatory, ze względu na nieprzewidywalne wahania cen rynkowych metali z grupy platynowców. Wdrażając strategie krawędziowe, możemy skutecznie pomóc naszym klientom w zapewnieniu im najkorzystniejszych cen na obecnym rynku.

Odbiór i transport

Nasze usługi obejmują wszystkie metody dostawy, niezależnie od tego, czy jest to odbiór w pobliżu, czy bezpieczna przesyłka na cały świat. Możemy współpracować z Tobą w zakresie odbioru i transportu złomu katalizatorów do naszych centrów recyklingu w Stanach Zjednoczonych. Naszym celem jest usprawnienie procesu recyklingu dla naszych dostawców.

Rozwiązania pamięci masowej dla PGM

Niektórzy z naszych klientów pragną szybkiej sprzedaży swoich PGM, podczas gdy niektórzy dostawcy decydują się na bezpieczne przechowywanie przetworzonych PGM na koncie zbiorowym, aby zminimalizować możliwość kradzieży i późniejszej sprzedaży. W ramach tego zobowiązania oferujemy rozwiązania w zakresie przechowywania w Stanach Zjednoczonych, które odpowiadają różnorodnym wymaganiom klientów zarówno lokalnych, jak i międzynarodowych. Dzięki temu nasi dostawcy mają możliwość bezpiecznego przechowywania przetworzonych materiałów do czasu, aż uznają je za nadające się do sprzedaży.

Polityka antykradzieżowa

Jako lider w recyklingu katalizatorów staramy się wyznaczać poprzeczkę dzięki naszej polityce antykradzieżowej. Wszyscy klienci na pokładzie są sprawdzani pod kątem zgodności. Aby dowiedzieć się więcej o naszej Polityce antykradzieżowej, kliknij TUTAJ.

Zgodność ma znaczenie

Zapewniamy również bezpłatne aktualizacje przepisów i wytyczne dotyczące zgodności, aby umożliwić klientom legalną sprzedaż złomowanych katalizatorów. Kliknij TUTAJ, aby dowiedzieć się więcej o znaczeniu przestrzegania przepisów.

Maksymalizacja zysków dzięki testom

W dynamicznym sektorze, w którym klienci mogą skorzystać na nawet niewielkim wzroście liczby odzyskiwanych materiałów, nawiązaliśmy współpracę z takimi firmami jak Sibanye-Stillwater, aby zapewnić naszym klientom dokładne testy. Dzięki takim strategicznym partnerstwom z cenionymi ośrodkami testowania technologii możemy zoptymalizować wartość metali szlachetnych i zwiększyć rentowność dzięki dokładnym testom.

Optymalna obsługa klienta

Przez lata zdobyliśmy szeroką wiedzę i ugruntowaliśmy silną obecność międzynarodową, co pozwala nam mieć znaczący wpływ na kształtowanie standardów branżowych poprzez zapewnienie przestrzegania przepisów compliance w zakresie recyklingu konwerterów złomu. Dążąc do zapewnienia bezpieczeństwa i zgodności z prawem sprzedaży i recyklingu katalizatorów, naszym celem jest zapewnianie naszym klientom precyzyjnych wskazówek i rozległej wiedzy specjalistycznej.

Nasz proces skupu złomu katalizatora

  1. Skontaktuj się z nami: Skontaktuj się z naszym zespołem, aby omówić swoje przetwórnie złomu.
  2. Ocena: Ocenimy Twoje potrzeby na podstawie wolumenu i pomożemy Ci określić najbardziej wartościowy sposób maksymalizacji marży.
  3. Ceny: Na podstawie naszej oceny zaoferujemy Państwu konkurencyjną cenę lub warunki badania złomu katalizatorów.
  4. Wysyłka lub odbiór: Możesz wybrać najwygodniejszą dla siebie opcję – wyślij konwertery do nas lub zorganizuj dostawę do naszej placówki. W sytuacjach, w których wymagana jest koordynacja logistyczna, dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najbardziej konkurencyjne oferty, zapewniając płynną i bezproblemową obsługę.
  5. Szybka płatność: Konwertery sortujące i konwertery sprzedawane na próbę, a także przepisy stanowe różnią się pod względem dostępnych opcji płatności. Nasz zespół będzie przejrzysty w zakresie tych wytycznych, ponieważ odnoszą się one do Twoich potrzeb biznesowych, przed jakąkolwiek transakcją.

Uwaga: jeśli jesteś hurtownikiem, dostawcą, podmiotem zajmującym się recyklingiem, złomowiskiem, warsztatem z tłumikami, firmą holowniczą, warsztatem samochodowym lub zbieraczem złomu konwerterów, możesz już dziś nawiązać z nami współpracę w celu sprzedaży, recyklingu, testowania, sortowania lub zabezpieczania katalizatorów.

W przypadku zapytań dotyczących recyklingu konwerterów, sprzedaży, testowania, zabezpieczania, klasyfikacji, zgodności i minimalnej liczby jednostek, które akceptujemy od międzynarodowych sprzedawców i podmiotów zajmujących się recyklingiem, skontaktuj się z naszymi przedstawicielami konta poniżej!

Skontaktuj się z nami

Gwarancja prywatności.

Scroll to Top