Catalytic Converter Recycling Companies

Poskytovanie ekologickej a vysokohodnotnej recyklácie katalyzátora...

Recyklácia katalyzátorov - Slovenská republika

Sme najväčší koncoví nákupcovia a spracovatelia šrotových katalyzátorov v Severnej Amerike. Ako popredná recyklačná spoločnosť, ktorá sa stará o klientov na celom svete, nakupujeme a recyklujeme šrotové katalyzátory od veľkoobchodníkov, recyklátorov, dodávateľov a zberateľov vo veľkých mestách, ako sú Bratislava, Košice, Prešov, Nitra a ďalšie oblasti Slovenskej republiky. Poskytujeme špičkové a ekologické služby recyklácie katalyzátorov za konkurencieschopné ceny. Naša medzinárodná klientská základňa zahŕňa hlavných nákupcov, demontáže vozidiel, predajne výfukov, vrakoviská, šrotoviská a odťahovne vozidiel. Pomáhame našim klientom vyťažiť viac z ich drahého kovu tým, že ponúkame špičkové doláre za spracovateľov šrotu a recykláciu ich materiálov s vysokými ziskovými maržami.

Čo robíme

Prečo si vybrať nás?

Recyklácia katalyzátora

Sme hrdí na to, že sme popredným lídrom v oblasti recyklácie katalyzátorov. Uisťujeme vás, že naša inovatívna technológia bude zodpovedne recyklovať vaše materiály podľa postupov šetrných k životnému prostrediu a dodržiavania miestnych predpisov a zásad. Naším cieľom je vždy poskytovať našim klientom tie najvýhodnejšie riešenia v oblasti recyklácie.

catalytic converter processing
Špičková technológia v oblasti recyklácie a spracovania

Pri recyklácii katalyzátorov je nevyhnutné vybrať si dôveryhodných partnerov s rozsiahlymi znalosťami a odbornými znalosťami v zložitosti procesov recyklácie. Disponujeme znalosťami a kapacitami na zabezpečenie efektívnej a lukratívnej recyklácie vašich spracovateľov šrotu, pričom zaručujeme dodržiavanie environmentálnych a právnych požiadaviek.

catalytic converter recyclers
Hedging ako riadenie rizík pre PGM

Uvedomujeme si neustále riziko, s ktorým sa naši zákazníci stretávajú pri predaji katalyzátorov v dôsledku nepredvídateľných výkyvov trhových cien kovov platinovej skupiny. Začlenením hraničných stratégií dokážeme našim klientom efektívne pomôcť pri zaručení získania najvýhodnejších cien na súčasnom trhu.

Vyzdvihnutie a preprava

Naše služby vyhovujú všetkým spôsobom doručenia, či už ide o vyzdvihnutie v blízkosti alebo o zabezpečenú zásielku po celom svete. Môžeme s vami spolupracovať na vyzdvihnutí a preprave vašich odpadových katalyzátorov do našich recyklačných stredísk v Spojených štátoch. Naším cieľom je zefektívniť proces recyklácie pre našich dodávateľov.

Skladové riešenia pre PGM

Niektorí naši zákazníci si želajú rýchly predaj svojich PGM, zatiaľ čo niektorí dodávatelia sa rozhodnú bezpečne uložiť svoje spracované PGM na kolektívnom účte, aby sa minimalizovala možnosť krádeže a predali ich neskôr. V rámci tohto záväzku ponúkame v Spojených štátoch úložné riešenia, ktoré uspokoja rôznorodé požiadavky miestnych aj medzinárodných klientov. Výsledkom je, že naši dodávatelia majú možnosť bezpečne skladovať spracované materiály, kým ich nepovažujú za vhodné na predaj.

Politika proti krádeži

Ako líder v oblasti recyklácie katalyzátorov sa snažíme našou politikou proti krádeži nastaviť latku. Všetci klienti na palube sú preverení, aby sa zabezpečilo dodržiavanie pravidiel. Ak sa chcete dozvedieť viac o našej politike proti krádeži, kliknite TU.

Na zhode záleží

Poskytujeme tiež bezplatné aktualizácie legislatívy a usmernenia o dodržiavaní predpisov, aby sme zákazníkom umožnili legálne predávať odpadové katalyzátory. Kliknutím TU sa dozviete viac o dôležitosti dodržiavania predpisov.

Maximalizácia zisku pomocou testov

V dynamickom sektore, kde môžu zákazníci ťažiť aj z mierneho zvýšenia počtu získaných materiálov, sme vytvorili alianciu so spoločnosťami ako Sibanye-Stillwater, aby sme našim zákazníkom poskytli presné testy. Prostredníctvom takýchto strategických partnerstiev s váženými zariadeniami na testovanie technológií by sme mohli optimalizovať hodnotu vašich drahých kovov a zvýšiť ziskovosť pomocou presných testov.

Optimálne služby zákazníkom

V priebehu rokov sme získali rozsiahle znalosti a vybudovali si silnú medzinárodnú prítomnosť, čo nám umožňuje mať významný vplyv na formovanie priemyselných noriem zabezpečením dodržiavania predpisov o zhode pri recyklácii spracovateľov šrotu. V našom úsilí o zaistenie bezpečnosti a zákonnosti predaja a recyklácie katalyzátorov sme odhodlaní poskytnúť našim zákazníkom presné poradenstvo a rozsiahle odborné znalosti.

Náš proces nákupu šrotového katalyzátora
  1. Kontaktujte nás: Obráťte sa na náš tím, aby sme prediskutovali vaše konvertory šrotu.
  2. Hodnotenie: Vyhodnotíme vaše potreby na základe objemu a pomôžeme vám určiť najhodnotnejší spôsob, ako maximalizovať vaše marže.
  3. Cena: Na základe nášho hodnotenia vám ponúkneme konkurencieschopnú cenu alebo podmienky testu pre vaše odpadové katalyzátory.
  4. Doručenie alebo odovzdanie: Môžete si vybrať možnosť, ktorá je pre vás najpohodlnejšia – buď nám zašlite svoje prevodníky, alebo si zaistite odvoz do našej prevádzky. V situáciách, kde je potrebná logistická koordinácia, urobíme niečo navyše, aby sme zabezpečili najkonkurencieschopnejšie cenové ponuky, čím zaistíme bezproblémový a bezproblémový zážitok.
  5. Okamžitá platba: Klasifikačné prevodníky a prevodníky predávané na základe analýzy, ako aj štátne zákony sa líšia v dostupných platobných možnostiach. Náš tím bude v týchto pokynoch transparentný, pretože sa týkajú vašich obchodných potrieb, a to pred akoukoľvek transakciou.

Poznámka: Ak ste veľkoobchodník, dodávateľ, recyklátor, vrakovisko, obchod s tlmičmi výfukov, odťahová spoločnosť, autoopravovňa alebo zberateľ konvertorov šrotu, môžete sa s nami dnes stať partnerom pri predaji, recyklácii, testovaní, triedení alebo zabezpečovaní vašich katalyzátorov.

Ak máte otázky týkajúce sa recyklácie, predaja, testovania, hedgingu, triedenia, zhody a minimálneho počtu jednotiek, ktoré akceptujeme od medzinárodných predajcov a recyklátorov, kontaktujte našich zástupcov účtu nižšie!

Kontaktuj nás

Ochrana súkromia zaručená.

Scroll to Top