Catalytic Converter Recycling Companies

Nodrošina videi draudzīgu un vērtīgu katalītisko neitralizatoru pārstrādi...

Katalītisko neitralizatoru pārstrāde - Latvija

Mēs esam lielākie lūžņu katalītisko neitralizatoru gala pircēji un pārstrādātāji Ziemeļamerikā. Kā vadošais pārstrādes uzņēmums, kas apkalpo klientus visā pasaulē, mēs iepērkam un pārstrādājam lūžņu katalītiskos neitralizatorus no vairumtirgotājiem, pārstrādātājiem, piegādātājiem un savācējiem lielākajās pilsētās, piemēram, Rīgā, Daugavpilī, Liepājā, Jelgavā un citos Latvijas rajonos. Mēs sniedzam augstākās klases un videi draudzīgus katalītisko neitralizatoru pārstrādes pakalpojumus par konkurētspējīgām cenām. Mūsu starptautiskajā klientu bāzē ietilpst galvenie pircēji, transportlīdzekļu demontāžas uzņēmumi, trokšņu slāpētāju veikali, atkritumu novietnes, metāllūžņu novietnes un transportlīdzekļu vilkšanas stacijas. Mēs palīdzam saviem klientiem iegūt vairāk no dārgmetāla, piedāvājot labākos dolārus metāllūžņu pārstrādātājiem un pārstrādājot viņu materiālus ar lielu peļņas normu.

Ko mēs daram

Kāpēc izvēlēties mūs?

Katalītisko neitralizatoru pārstrāde

Mēs lepojamies, ka esam ievērojams līderis katalītisko neitralizatoru pārstrādes jomā. Mēs garantējam jums, ka mūsu novatoriskā tehnoloģija atbildīgi pārstrādās jūsu materiālus, ievērojot videi draudzīgu praksi un ievērojot vietējos noteikumus un politiku. Mūsu mērķis ir vienmēr nodrošināt saviem klientiem visizdevīgākos pārstrādes risinājumus.

catalytic converter processing
Labākās pārstrādes un pārstrādes tehnoloģijas

Pārstrādājot katalītiskos neitralizatorus, ir svarīgi izvēlēties uzticamus partnerus ar plašām zināšanām un pieredzi pārstrādes procesu sarežģījumos. Mums ir zināšanas un iespējas, lai nodrošinātu efektīvu un ienesīgu jūsu lūžņu pārstrādātāju pārstrādi, garantējot vides un tiesību aktu prasību ievērošanu.

catalytic converter recyclers
Riska ierobežošana kā PGM riska pārvaldība

Mēs apzināmies pastāvīgo risku, ar kuru mūsu klienti saskaras, pārdodot katalītiskos neitralizatorus saistībā ar neparedzamām platīna grupas metālu tirgus cenu svārstībām. Iekļaujot apmales stratēģijas, mēs varam efektīvi palīdzēt saviem klientiem garantēt viņiem izdevīgākās cenas pašreizējā tirgū.

Saņemšana un transportēšana

Mūsu pakalpojumi ir piemēroti visiem piegādes veidiem, neatkarīgi no tā, vai tas ir tuvumā vai drošs sūtījums visā pasaulē. Mēs varam sadarboties ar jums, lai savāktu un nogādātu jūsu lūžņu katalītiskos neitralizatorus uz mūsu pārstrādes centriem Amerikas Savienotajās Valstīs. Mūsu mērķis ir racionalizēt mūsu piegādātāju pārstrādes procesu.

PGM uzglabāšanas risinājumi

Daži no mūsu klientiem vēlas ātri pārdot savus PGM, savukārt daži piegādātāji izvēlas droši uzglabāt savus apstrādātos PGM kolektīvā kontā, lai samazinātu zādzības iespējamību un vēlāk tos pārdotu. Kā daļu no šīm saistībām mēs piedāvājam uzglabāšanas risinājumus Amerikas Savienotajās Valstīs, kas apmierina gan vietējo, gan starptautisko klientu dažādās prasības. Rezultātā mūsu piegādātājiem ir iespēja droši uzglabāt savus apstrādātos materiālus, līdz tie uzskata tos par piemērotiem pārdošanai.

Pretzādzību politika

Kā līderis katalītisko neitralizatoru pārstrādē, mūsu mērķis ir uzstādīt latiņu ar mūsu pretaizdzīšanas politiku. Visi uz kuģa esošie klienti tiek pārbaudīti, lai nodrošinātu atbilstību. Lūdzu, noklikšķiniet ŠEIT, lai uzzinātu vairāk par mūsu pretaizdzīšanas politiku.

Atbilstības jautājumi

Mēs piedāvājam arī bezmaksas tiesību aktu atjauninājumus un atbilstības vadlīnijas, lai klienti varētu likumīgi pārdot katalītiskos neitralizatoru lūžņus. Noklikšķiniet ŠEIT, lai uzzinātu vairāk par atbilstības nozīmi.

Peļņas palielināšana ar testiem

Dinamiskajā nozarē, kurā klienti var gūt labumu no pat neliela reģenerēto materiālu skaita pieauguma, esam izveidojuši aliansi ar tādiem uzņēmumiem kā Sibanye-Stillwater, lai nodrošinātu mūsu klientiem precīzus testus. Izmantojot šādas stratēģiskas partnerattiecības ar ievērojamām tehnoloģiju testēšanas iekārtām, mēs varētu optimizēt jūsu dārgmetālu vērtību un palielināt rentabilitāti, izmantojot precīzus testus.

Optimāla klientu apkalpošana

Gadu gaitā esam ieguvuši plašas zināšanas un izveidojuši spēcīgu starptautisku klātbūtni, kas ļauj mums būtiski ietekmēt nozares standartu veidošanu, nodrošinot atbilstības noteikumu ievērošanu lūžņu pārstrādātāju pārstrādē. Cenšoties nodrošināt katalītisko neitralizatoru pārdošanas un pārstrādes drošību un likumību, mēs esam apņēmušies sniegt saviem klientiem precīzus norādījumus un plašu pieredzi.

Mūsu metāllūžņu pārveidotāja pirkšanas process

  1. Sazinieties ar mums: sazinieties ar mūsu komandu, lai apspriestu savus metāllūžņu pārveidotājus.
  2. Novērtēšana: mēs novērtēsim jūsu vajadzības, pamatojoties uz apjomu, un palīdzēsim jums noteikt visvērtīgāko veidu, kā palielināt jūsu peļņas normas.
  3. Cenu noteikšana: pamatojoties uz mūsu novērtējumu, mēs piedāvāsim jums konkurētspējīgu cenu vai pārbaudes nosacījumus jūsu lūžņu katalītiskajiem neitralizatoriem.
  4. Piegāde vai nodošana: Jūs varat izvēlēties sev ērtāko variantu — vai nu nosūtiet savus pārveidotājus mums vai noorganizējiet nodošanu mūsu objektā. Situācijās, kad ir nepieciešama loģistikas koordinācija, mēs veicam papildu jūdzi, lai nodrošinātu viskonkurētspējīgākos piedāvājumus, nodrošinot jums netraucētu un bezrūpīgu pieredzi.
  5. Tūlītējs maksājums: šķirošanas pārveidotāji un pārveidotāji, kas tiek pārdoti testā, kā arī valsts tiesību akti atšķiras atkarībā no pieejamajām maksāšanas iespējām. Mūsu komanda šajās vadlīnijās būs pārskatāma, jo tās ir saistītas ar jūsu uzņēmuma vajadzībām pirms jebkura darījuma.

Piezīme. Ja esat vairumtirgotājs, piegādātājs, pārstrādātājs, atkritumu krātuve, trokšņu slāpētāju veikals, vilkšanas uzņēmums, auto remontdarbnīca vai lūžņu pārveidotāju savācējs, varat jau šodien sadarboties ar mums, lai pārdotu, pārstrādātu, pārbaudītu, šķirotu vai ierobežotu savus katalītiskos neitralizatorus.

Ja vēlaties uzzināt par pārveidotāju pārstrādi, pārdošanu, pārbaudi, riska ierobežošanu, klasifikāciju, atbilstību un minimālo vienību skaitu, ko pieņemam no starptautiskajiem pārdevējiem un pārstrādātājiem, sazinieties ar mūsu konta pārstāvjiem tālāk!

Sazinies ar mums

Privātums garantēts.

Scroll to Top