Catalytic Converter Recycling Companies

Poskytování ekologické a vysoce hodnotné recyklace katalyzátoru...

Recyklace katalyzátoru - Česká republika

Jsme největší koncoví odběratelé a zpracovatelé šrotových katalyzátorů v Severní Americe. Jako přední recyklační společnost, která poskytuje služby zákazníkům po celém světě, nakupujeme a recyklujeme odpadní katalyzátory od velkoobchodníků, recyklátorů, dodavatelů a sběratelů se sídlem ve velkých městech, jako je Praha, Brno, Ostrava, Plzeň a další oblasti České republiky. Poskytujeme špičkové a ekologické služby recyklace katalyzátorů za konkurenceschopné ceny. Mezi naše klienty patří licencovaní kmenoví nákupčí, demontáže vozidel, tlumiče výfuků, vrakoviště, vrakoviště, odtahovny vozidel a autoservisy. Pomáháme našim klientům získat více z jejich drahých kovů tím, že nabízíme špičkové dolary za zpracovatele šrotu a recyklujeme jejich materiály s vysokými ziskovými maržemi.

Co děláme

Proč nás vybrat?

Recyklace katalyzátoru

Jsme hrdí na to, že jsme předním lídrem v oblasti recyklace katalyzátorů. Ujišťujeme vás, že naše inovativní technologie bude zodpovědně recyklovat vaše materiály při dodržování postupů šetrných k životnímu prostředí a dodržování místních předpisů a zásad. Naším cílem je poskytovat našim klientům vždy ta nejvýhodnější řešení recyklace.

catalytic converter processing
Špičková technologie v oblasti recyklace a zpracování

Při recyklaci katalyzátorů je nezbytné vybrat si důvěryhodné partnery s rozsáhlými znalostmi a odbornými znalostmi ve složitosti recyklačních procesů. Máme znalosti a kapacitu k zajištění efektivní a lukrativní recyklace vašich zpracovatelů šrotu a zaručujeme dodržování ekologických a právních požadavků.

catalytic converter recyclers
Hedging jako řízení rizik pro PGM

Jsme si vědomi nepřetržitého rizika, se kterým se naši zákazníci setkávají při prodeji katalyzátorů v důsledku nepředvídatelných výkyvů tržních cen kovů platinové skupiny. Začleněním okrajových strategií můžeme našim klientům efektivně pomoci zaručit získání nejvýhodnějších cen na současném trhu.

Vyzvednutí a doprava

Naše služby vyhovují všem způsobům doručení, ať už se jedná o vyzvednutí v blízkosti nebo zabezpečenou zásilku po celém světě. Můžeme s vámi spolupracovat na vyzvednutí a přepravě vašich odpadních katalyzátorů do našich recyklačních středisek ve Spojených státech. Naším cílem je zefektivnit proces recyklace pro naše dodavatele.

Řešení úložiště pro PGM

Někteří naši zákazníci si přejí rychlý prodej svých PGM, zatímco někteří dodavatelé se rozhodnou bezpečně uložit svá zpracovaná PGM na společném účtu, aby minimalizovali možnost krádeže a prodali je později. V rámci tohoto závazku nabízíme ve Spojených státech úložná řešení, která uspokojí různorodé požadavky místních i mezinárodních klientů. Díky tomu mají naši dodavatelé možnost bezpečně skladovat zpracované materiály, dokud je neuznají za vhodné k prodeji.

Zásady proti krádeži

Jako lídr v oblasti recyklace katalyzátorů se snažíme nastavit laťku naší politikou proti krádežím. Všichni klienti na palubě jsou prověřeni, aby bylo zajištěno dodržování předpisů. Kliknutím ZDE se dozvíte více o našich zásadách proti krádeži.

Na shodě záleží

Poskytujeme také bezplatné aktualizace legislativy a pokyny pro dodržování předpisů, abychom zákazníkům umožnili legálně prodávat odpadní katalyzátory. Kliknutím ZDE se dozvíte více o důležitosti dodržování předpisů.

Maximalizace zisku pomocí testů

V dynamickém sektoru, kde mohou zákazníci těžit z i mírného zvýšení počtu získaných materiálů, jsme vytvořili alianci se společnostmi, jako je Sibanye-Stillwater, abychom našim zákazníkům poskytli přesné testy. Prostřednictvím takových strategických partnerství s uznávanými technologickými testovacími zařízeními bychom mohli optimalizovat hodnotu vašich drahých kovů a zvýšit ziskovost pomocí přesných testů.

Optimální služby zákazníkům

V průběhu let jsme získali rozsáhlé znalosti a vybudovali si silnou mezinárodní přítomnost, což nám umožňuje mít významný vliv na utváření průmyslových standardů zajištěním dodržování předpisů o shodě při recyklaci zpracovatelů šrotu. V naší snaze zajistit bezpečnost a zákonnost prodeje a recyklace katalyzátorů jsme odhodláni poskytnout našim zákazníkům přesné vedení a rozsáhlé odborné znalosti.

Náš proces nákupu šrotového katalyzátoru
  1. Kontaktujte nás: Obraťte se na náš tým a prodiskutujte vaše převaděče šrotu.
  2. Hodnocení: Vyhodnotíme vaše potřeby na základě objemu a pomůžeme vám určit nejhodnotnější způsob, jak maximalizovat své marže.
  3. Cena: Na základě našeho hodnocení vám nabídneme konkurenceschopnou cenu nebo podmínky testu pro vaše odpadové katalyzátory.
  4. Odeslání nebo odevzdání: Vyberte si možnost, která je pro vás nejpohodlnější – buď nám své konvertory zašlete, nebo si zajistěte odvoz v naší provozovně. V situacích, kdy je vyžadována logistická koordinace, uděláme něco navíc, abychom zajistili nejkonkurenceschopnější nabídky a zajistili vám bezproblémový a bezproblémový provoz.
  5. Platba je okamžitá: Převaděče klasifikace a převodníky prodávané na základě testu, stejně jako státní zákony, se liší v dostupných platebních možnostech. Náš tým bude v těchto pokynech transparentní, protože se týkají vašich obchodních potřeb, před jakoukoli transakcí.

Poznámka: Pokud jste velkoobchod, dodavatel, recyklátor, vrakoviště, obchod s tlumiči výfuků, odtahová společnost, autoopravna nebo sběratel šrotu, můžete s námi dnes spolupracovat a prodávat, recyklovat, testovat, třídit nebo zajišťovat vaše katalyzátory.

 

V případě dotazů, jak nám prodat nebo poslat vaše odpadní katalyzátory k recyklaci, testování nebo zajištění, kontaktujte níže uvedeného zástupce účtu. Poznámka: Pro mezinárodní zásilky konvertorů doporučujeme minimálně od sedmi set jednotek a více na šarži testu.

Kontaktujte nás

Ochrana soukromí zaručena.

Scroll to Top