Catalytic Converter Recycling Companies

Mes rimtai žiūrime į savo apsaugos nuo vagysčių politiką...

Apsaugos nuo vagystės politika

Būdami katalizinių konverterių pramonės priešakyje, mes labai rimtai žiūrime į savo apsaugos nuo vagysčių politiką. Suprantame, kad norint būti šios srities lyderiu, reikia nustatyti etinius verslo standartus ir prisiimti didelę atskaitomybę tiek savo klientams, tiek pramonei. Mūsų partnerių įmonių grupė dėjo daug pastangų, kad nustatytų aukštus etikos standartus tiek klientų įtraukimo, tiek keitiklių pirkimo srityse, siekdamos tapti atsakingos praktikos etalonu.

Katalizatorių vagysčių skaičius pastaraisiais metais išaugo. Sudėtinga teisėsaugos pareiga buvo atskirti tikrą ir nesąžiningą verslą. Įstatymų leidėjai susidūrė su iššūkiais suformuluodami išsamias priemones, skirtas spręsti keitiklių vagysčių problemą, ir sprendė šią problemą konkrečiai valstybei, dažnai pasikliaudami tinkamiausiais patarimais, tačiau ribotai suvokdami konkrečią mūsų rinką. Mūsų perdirbimo įmonės griežtai laikosi netoleravimo vagysčių, bandymų parduoti pavogtus keitiklius ar bet kokio neteisėto jų įsigijimo politikos.

Visi asmenys, turintys teisėtus dokumentus, yra nuoširdžiai kviečiami parduoti katalizinius konverterius pagal įstatymų nustatytas ribas. Įsitikinkite, kad turite verslo liudijimą (įskaitant licencijas iš valstijos, miesto ir apskrities), visų verslo savininkų galiojantį asmens tapatybės dokumentą su nuotrauka ir būkite pasiruošę galimam apsilankymui vietoje arba nuotoliniam jūsų verslo patikrinimui mūsų registracijos metu. procesas. Siekdamos laikytis aukščiausių standartų ir pasitikėti savo klientais, mūsų organizacijos teikia didelę reikšmę jų verslo praktikos supratimui. Tai reiškia, kad reikia teirautis apie bendrąsias operacijas, siekiant įsitikinti jų atitikimu perkant keitiklius, užtikrinant teisėtumą ir tinkamą dokumentaciją. Vykdydami įtraukimo procedūrą atliekame kovos su pinigų plovimu patikrinimą (AML), siekdami užtikrinti, kad neįtrauktume klientų, kurie praeityje buvo susiję su finansiniais pažeidimais arba turi neigiamą reputaciją, susijusią su kataliziniais konverteriais ir jūsų organizacija. Pripažįstame, kad neigiamas žiniasklaidos nušvietimas nebūtinai reiškia nusikaltimo įvykį, todėl esame pasirengę gauti bet kokius įrodymus, susijusius su atitinkamomis situacijomis, kurioms reikia papildomo paaiškinimo. Mes nuolat atliekame patikrinimus savo verslo santykių metu ir užtikriname, kad iš anksto pranešame, kai reikia atnaujinti dokumentus.

Jei jus domina kvalifikavimo klientas, mūsų kvituose yra visa reikalinga informacija katalizinių konverterių įsigijimui. Ši informacija apima kiekvieno keitiklio individualų identifikavimą, laiko žymes, nurodančius pirkimo laiką ir datą, verslo informaciją abiem šalims, priimto mokėjimo tipą, galutines sumas, jūsų parašą ir prie mūsų kvitų pridėtas dokumentų kopijas. Tam tikrose valstijose privaloma rinkti dalyvaujančio asmens ir (arba) sandorio pirštų atspaudus, nuotraukas ir kartais vaizdo įrašus, taip pat valstybinius numerius ir transporto priemonių vaizdus.

Mūsų perdirbimo įmonės laikosi atsakingo katalizinių konverterių tiekimo grandinės tiekimo, kaip nurodyta EBPO gairėse. Sukūrėme papildomus deramo patikrinimo protokolus, kad galėtume patenkinti savo pasaulinius klientus, įskaitant mūsų gebėjimo įsigyti medžiagų iš atitinkamų šalių patikrinimą.

Pagalba klientams teisėtai įsigyti ir tvarkyti dokumentus

Mes padedame užtikrinti atsakingą klientų įtraukimą, taip pat palaikome jūsų atitiktį nuolat kintamiems valstybės įstatymams ir kitiems teisės aktams. Tapę mūsų klientu, mielai padėsime nukreipti jus į tinkamus išteklius, kad būtų laikomasi reikalavimų. Nors teikiame konsultacijas dėl valstybių narių taisyklių, primygtinai reikalaujame, kad klientai pasikonsultuotų su nešališku teisininku, kad patikrintų mūsų siūlomą atitikties informaciją, nes negalime būti atsakingi už jos tikslumą ar patikimumą. Mūsų pirkimo pagalbinės priemonės taip pat padeda išlaikyti atitiktį ir registruoti duomenis, todėl galite saugiai saugoti kiekvienos operacijos ir kliento įrodymus.

Mes siūlome labai efektyvų ir pelningą katalizinių konverterių laužo perdirbimo variantą. Pasinaudodami savo, kaip pirmaujančių pirkėjų, žiniomis, mokame didžiausius dolerius už katalizinių konverterių laužą. Jei turite klausimų apie keitiklių perdirbimą, pirkimą, tyrimus ar apsidraudimą, susisiekite su toliau pateiktu paskyros ekspertu šiandien!

Susisiekite su mumis

Privatumas garantuotas.

Scroll to Top